5 jaar Statenlidnu!

Gepubliceerd op 23 mei 2022 om 15:16

Vier ons vijfjarig bestaan met ons mee!

27 juni | 18:30 - 21:00 uur | Fort Altena, Tol 8, 4251 PX Werkendam

Sterke Statenleden betekenen sterke Provinciale Staten, sterke provinciebesturen en daarmee een sterke democratie.’ Dat zei toenmalig voorzitter Huri Sahin bij de start van Statenlidnu op 1 juli 2017. In de Statenzaal van het provinciehuis in Overijssel. Dankzij de inspanningen van een aantal enthousiaste Statenleden en toenmalig CdK en voorzitter van het IPO Ank Bijleveld was een eigen beroepsvereniging geboren. Een vereniging voor en door Statenleden. Om krachten te bundelen, bekwaamheid te bevorderen en belangen te behartigen.

Nu, vijf jaar later, is de vereniging niet meer weg te denken en hebben we mooie dingen bereikt voor onze leden. Graag vieren wij samen met u deze verjaardag. Enerzijds om elkaar te ontmoeten en anderzijds om weer nieuwe kennis aan uw brein toe te voegen. Meld u nu aan voor 27 juni!

Programma

Vanaf 17.00 uur is er een inloop en ontvangst met een maaltijd. Ook bieden we voor de geïnteresseerden de optie aan om vanaf 15.00 uur deel te nemen aan een excursie, waarbij natuur en landbouw in de omgeving van Fort Altena centraal staan. In verband met de organisatie stellen wij het zeer op prijs wanneer u zich zo vroeg mogelijk aanmeldt via het aanmeldformulier.

Agenda

18.30 uur            Opening en terugblik afgelopen 5 jaar.                                                                                          

18.45 uur            Algemene Ledenvergadering Statenlidnu.                                                                                      

19.15 uur            Hoe krachtig zijn de Staten voor de grote opgaven in de regio?                                              

19.45 uur            Slechte waterkwaliteit in de provincie: het nieuwe hoofdpijndossier na stikstof?             

20.30 uur            Ludieke afsluiting. 

 

Boeiende sprekers 
We blikken tijdens de avond terug op de afgelopen vijf jaar en de successen die we voor al onze leden hebben geboekt. Daarnaast diepen we twee vraagstukken iets verder uit met boeiende sprekers. De thema’s zijn: 
1.    Hoe krachtig zijn de Staten voor de grote opgaven in de regio? 
2.    Slechte waterkwaliteit in de provincie: het nieuwe hoofdpijndossier na stikstof? 
 
In verband met de organisatie stellen wij het zeer op prijs wanneer u zich zo vroeg mogelijk aanmeldt via het aanmeldformulier.
 
We ontmoeten u graag op 27 juni!
 
Hartelijke groet,

Bestuur en directie Statenlidnu

Harold van de Velde (Zeeland, voorzitter)
Rosalie Bedijn (Zuid-Holland, penningmeester)
Lester van der Pluijm (Gelderland, secretaris)
Rendert Algra (Fryslân)
Hermen Vreugdenhil (Noord-Brabant)
Yvon van Loon (directeur)